Apsiyon

Ücretsiz sosyal ağ uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 101 MB
  • Version 2.7.8
  • Dil Türkçe
  • Firma Apsiyon A.Ş.
Bu online platform sayesinde yüzlerce iş yerinin bir araya geldiği plazaları ve iş merkezlerini yönetmek artık daha kolay!

Apsiyon; site, rezidans, iş merkezi veya plaza gibi farklı amaç ve ölçekteki çok üyeli yaşam alanlarına sahip yerlerin yöneticileri için dijital asistanlık yapan bir uygulamadır. Üyelerin yaşadıklarını alanların en üst düzeyde tadını çıkarmaları için tasarlanmış Apsiyon uygulaması, online bir platformdur.

Finansal yönetim, aidat tahsilatı, raporlama, denetim, muhasebe, kesintisiz iletişim, güvenlik hizmetleri, personel hizmetleri, online ödeme ve gelir- gider tanımlama gibi pek özelliği bulunan Apsiyon uygulaması sektörün öncülüğünü de yapmaktadır.

Apsiyon; klasik muhasebe programlarının ötesinde, ihtiyaçlarınıza karşı yönlendirebileceğiniz bir çözüm ortağıdır.

On daireli bir apartmandan 10 bin daireli bir siteye kadar pek çok mekânı yönetebileceğiniz Apsiyon uygulamasını kullanmak oldukça keyiflidir. Ayrıca bu uygulama, Kat Mülkiyeti Kanunu hükümlerince hazırlanmıştır. Kolay anlaşılabilir entegre çözümleriyle kullanıcılarına sunulan Apsiyon uygulaması, yönetimlere sorunsuz ve hızlı hizmet de sağlayarak güçlü referanslar edinilmesine de olanak tanır.

Ayrıca, yaşadığınız siteye ait havuz, sauna, spor salonu gibi ortak kullanıma ait olan tesislerden de tek dokunuşla rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Pek çok özelliğe sahip bu uygulamada aynı zamanda aidatınızı ve o anki finansal durumunuzu da rahatlıkla görebilirsiniz. Yönetim kararlarını da takip edebileceğiniz Apsiyon uygulaması ile yönetiminizde bulunan kişileri de görüntüleyebilir,  bu kişilerle rahatlıkla iletişim de kurabilirsiniz. Keyifli bir yaşam sürmek için Apsiyon uygulamasını tek dokunuşla cihazınıza yükleyin!

 

 

Daha Fazla Göster
Apsiyon indir
DİĞER SÜRÜMLER