Apsiyon

Sosyal ağ uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 101 MB
  • Version 2.7.8
  • Dil Türkçe
  • Firma APSIYON BILISIM SISTEMLERI SANAYI VE TICARET
Klasik muhasebe programlarının ötesinde, ihtiyaçlarınıza karşı yönlendirebileceğiniz bir çözüm ortağıdır.

Apsiyon; site, rezidans, iş merkezi veya plaza gibi farklı amaç ve ölçekteki çok üyeli yaşam alanlarına sahip yerlerin yöneticileri için dijital asistanlık yapan bir uygulamadır. Üyelerin yaşadıklarını alanların en üst düzeyde tadını çıkarmaları için tasarlanmış Apsiyon uygulaması, online bir platformdur.

Bu online platform sayesinde yüzlerce iş yerinin bir araya geldiği plazaları ve iş merkezlerini yönetmek artık daha kolay!

On daireli bir apartmandan 10 bin daireli bir siteye kadar pek çok mekânı yönetebileceğiniz Apsiyon uygulamasını kullanmak oldukça keyiflidir. Ayrıca bu uygulama, Kat Mülkiyeti Kanunu hükümlerince hazırlanmıştır. Kolay anlaşılabilir entegre çözümleriyle kullanıcılarına sunulan Apsiyon uygulaması, yönetimlere sorunsuz ve hızlı hizmet de sağlayarak güçlü referanslar edinilmesine de olanak tanır.

Finansal yönetim, raporlama, denetim, muhasebe, kesintisiz iletişim, güvenlik hizmetleri, personel hizmetleri, aidat tahsilatı, online ödeme ve gelir- gider tanımlama gibi pek özelliği bulunan Apsiyon uygulaması sektörün öncülüğünü de yapmaktadır.

Aynı zamanda aidatınızı ve o anki finansal durumunuzu da rahatlıkla görebileceğiniz bu uygulamada yönetim kararlarını da takip edebilirsiniz. Yönetiminizde bulunan kişileri de görüntüleyebileceğiniz uygulama sayesinde bu kişilerle rahatlıkla iletişim de kurabilirsiniz.

Yaşadığınız siteye ait havuz, sauna, spor salonu gibi ortak kullanıma ait olan tesislerden de tek dokunuşla rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak Apsiyon uygulamasını denemek ister misiniz?

Daha Fazla Göster
Apsiyon indir
DİĞER SÜRÜMLER